Spring naar content

Impact op het warme nest

Veel mensen bij Allied Forces hebben een achtergrond bij het Korps Mariniers. Een verleden dat ze meenemen in het heden en de toekomst. Want militair blijf je in wezen je hele leven. Het gedachtegoed van Allied Forces is zelfs gebaseerd op principes uit het Korps Mariniers. Er is dus een warme band met Defensie. Daarom zijn we extra enthousiast iets terug te mogen geven.

Op initiatief van een oud-collega is een beweging op gang gekomen, die zich inzet voor een continue verbetercultuur binnen Defensie, waarin ook Politie en Brandweer participeren. Doel is dat elke eenheid haar eigen, gewenste cultuur opbouwt.  Vanuit een energiek driedaags evenement zijn verschillende samenwerkingen ontstaan. Zo mochten wij voor een high end eenheid een maatwerkprogramma samenstellen, dat we momenteel uitvoeren.

Als Allied Forces zijn we erg trots om -van buiten naar binnen- impact te kunnen maken op ons warme nest dat Defensie heet.